Erzurum Bar Ekibi

Erzurum Barları erkek bar oyuncuları tarafından oynanır. Her barın kendine özgü ezgisi ve ritmi vardır. Oyuncular genelde barları öncelik sırasına göre oynamaya riayet ederler. Oynanan barlar Başbar, 2. Bar, Hançer Barı, Köroğlu, Daldalan Barı, Temir Ağa, Tamzara ile Tavuk Barı sıralamasıyla oynanır. Program süresi 1 ile 2 saat arası değişiklik gösterebilir.

Bar ekibi gösterileri kendine özgü müzikler ve ritimler eşliğinde oynanır. Oyuncuların kıyafetleri özel dikim olup hepsi yöreseldir. Gerek kıyafetler gerekse çalınan müzik ile oyunun orijinalliği korunmuştur. Özellikle açılış ve organizasyonlarda davetlilere unutulmayacak bir an yaşatmak için muhteşem bir fikirdir. Oyun ekibi erkek oyunculardan oluşur ve kiralama süresi yaklaşık iki saate kadar çıkabilir.

Bar ekibi kiralama hizmeti birçok firma tarafından sunulan bir hizmettir. Sizde iş yeri açılışında, önderi olduğunuz fuarlarda ve organizasyon işlerinde gelenekleri yaşatalım ve her şey doğal bir şekilde olsun isterseniz firma ile iletişime geçin. Bar ekibi kiralama da kendine has müzikler ve oyuncuların kendine has ritimleri vardır. Gecenin sonunda memnun ayrılan davetliler sizin için artı puan demek olacaktır.

Hizmet Şartları & Koşulları
ArabicChinese (Simplified)EnglishRussianTurkish