Yat Kiralama

Yat kiralama hizmeti Ülkemizin 2 kişiden 25 kişiye kadar ekonomi, lüks, mega sınıfı kiralık yatlarımız ile önceden rezervasyon yapmak şartıyla dilediğiniz gün ve saatlerde boğaza açılabilirsiniz. Yat kiralama hizmetini alarak birbirinden şık yatlarımız’da çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilecek imkanlara sahipsiniz. Yat kiralama kişilere ve gruplara özel hizmet verilir, dışarıdan farklı kişiler yada gruplar yat organizasyonuna dahil olamazlar.

Yat kiralama hizmeti tercihinize göre yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı ikramları eşliğinde gerçekleşir. Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir. Dışarıdan getirilen yiyecek ve içecekler ücretsiz servis yapılır. Kış aylarında açık olan kısımları kapatılabilen kiralık yatlarımız ile 4 mevsim boyunca organizasyon düzenlenebilir. Yatlarımız her yaş grubu çocuklar için güvenli olup, tekerlekli sandalyeli dostudur.

Yat kiralama süresi boyunca 1 kaptan, 1 kaptan yardımcısı, 1 servis personeli misafirlere hizmet vermektedir. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Cd, flash bellek, bluetooth bağlantısı yapılabilir. Yat organizasyonuna dışarıdan canlı müzik grupları dahil olabilir.

Hizmet Şartları & Koşulları
ArabicChinese (Simplified)EnglishRussianTurkish